Jak si zvýšit příjem? Jsou vaši stávající účetní klienti on-line podnikatelé? Vím, jak na to.

Zvu vás k nahlédnutí pod pokličku on-line podnikání. 

Můžete se naklonovat, abyste měli vyšší příjem.

Můžete se naučit něco nového a to pak duplikovat.  Dozvíte se, jak funguje automatický prodej, jaké jsou v tom oboru účetní speciality. A díky tomu, více vydělat.

Jak pohne kreativní on-line podnikatel zemí?

Snadno, pokud pracuje v týmu s někým, kdo mu pomůže v nastavení podnikatelských oficialit, se systémem a daněmi.

Co se na webináři dozvíte?

Účetnictví a on-line podnikání jsou dva rozdílné světy

Kdo je váš klient? Každý umí něco. Kreativní a tvořiví lidé, mají fantazii a vzlet, ale také potíže s administrativou a daněmi. Vyplňování kolonek a dodržování termínů je brzdí a vyčerpává. Toto umí systémově založení lidé na jedničku, vždyť je tak jednoduché. Než přijde na fantazii, vzlet a kreativitu, tam jsou vedle zase oni. Pojďme to propojit, ukážu vám možnosti.

Jak funguje on-line prodejní automat

Co vidíte na webu, je jen špička ledovce. To co nevidíte, je skvěle nastavený automat, který pracuje ve dne v noci a sám. Neremcá, nebere si dovolenou, neošetřuje děti, a nemá PMS. Co rovněž nevidíte, je automatické vystavování a párování faktur. Faktury přece vždycky párovaly účetní. Ano v of-line světě. A to není jediný rozdíl.

Účetní speciality on-line podnikání

Elektronické služby, vás můžou trošku zaskočit . Jedné se zejména o režim DPH identifikovaná osoba, který se používá při nákupu a prodeji elektronických služeb do EU. Aneb plátce DPH přes hranice, v Česku neplátce. Neznali jste? Nevadí už budete mít jasno. Pokud prodává váš klient e-booky, tak identifikovanou osobu musíte znát.

Co potřebuje on-line podnikatel od své účetní a své asistentky

Dodat on-line podnikání systém, pravidelnost, hlídání termínů. Od svých účetních očekávají, že je ochrání před průšvihy na FÚ i jinde, že budou mít tak nastudované, zákony, že se nedopustí žádné chyby v oficialitách, daně mírné, péče dokonalá. Daňová evidence je tam také, avšak v míře malé. Až přijde s.r.o. tak je tu už účtování a pořádná dávka oficialit právnické osoby. Avšak celkový objem práce co se týče fakturace zůstává malý, protože je automatická, sklady se nevededou, (jde o elektronické služby a konzultace) pohledávka je slovo neznámé.

Jak si stanovit cenu za své služby

Těžko se nastavuje win-win cena. Zvláště, když v účetních službách, jsou tak pěkně zavedené ceníky. Účtování podle položek v účetním deníku. Sazba za přiznání. Sazba hodinová. Často je uvedeno, anebo dohodou. Nebo dle pracnosti. Ceny jsou nastavené na běžné of-line podnikání. Jak vymyslet pro obě strany férovou cenu?

Jak na dlouhodobou spolupráci

Dlouhodobou péčí nejen o daňovou evidenci, vašeho onlajňáka se snadno propracujete k účtování s.r.o. Protože je daňové evidence pomálu, budete znát i věci kolem. Mnohem snadněji jej usměrníte, aby byly nápady v souladu se zákony. Snadno tak získáte obdobné klienty. Pokud se naučíte i kontrolu prodejního automatu, už vás onlajňák nikdy neopustí a bude šířit informace o vaší péči, jak jinak než na internetu, na facebooku a v emailingu. Snadno se tak stanete vyhledávaným odborníkem na online podnikání.

Webinář připravuji, dám vám včas vědět