E-book ZDARMA pro vás

Paragrafy, které musíte znát, než začnete prodávat e-book

Po úvodní sérii e-mailů, vám budu asi jednou za 14 dní posílat články a tipy s tématikou daní a paragrafů. Přečtěte si více o tom, jak nakládám s vašimi údaji

Lépe být připraven, nežli překvapen.

Co najdete v e-booku zdarma?

 • 1
  Povinné údaje
  Které to jsou a kam je umístit, aby bylo zákonu učiněno zadost.
 • 2
  Správa údajů vašich kontaktů
  Pokud máte alespoň jeden formulář pro sběr kontaktů, musíte je sbírat "správně" podle GDPR. Tedy informovat a informovat. Kdo je správce, jaké údaje a proč, jak dlouho je evidujete, kdo se k nim dostane. Zda přijde jen e-book, nebo i něco dalšího. Že je možné se odhlásit. Je toho fůra, zde alespoň ty nejnutnější základy.
 • 3
  Patička v emailu
  Taková drobnost, ale nepřehlížejte ji. Dle zákona má určitá pravidla.
 • 4
  Ochrana osobnosti
  Není to jen tak, někoho fotografovat, nebo o někom psát. Možná budete překvapeni, jak drahé to může být.
 • 5
  Fotky zdarma, mohou mít háček, o kterém nevíte
  Na co si dát dobrý pozor, pokud používáte fotky z fotobank zdarma.

Co získáte?

 • Čas
  Rychle a stručně, se dozvíte, jak si doplnit na svůj web patřičné údaje, a jak se vyhnout nástrahám, které přináší on-line svět. Tedy co, kde napsat za povinné údaje, kde se registrovat, co nesmí chybět v e-mailu.
 • Ušetříte peníze
  Sankce v blokovém řízení začínají na 5000 Kč. Nesprávné uvedení podnikatelských údajů vás může stát až 50 000 Kč. Pokud nebudete používat fotky, které jsou nabízeny ZDARMA, ušetříte za právníka.

 

 Na stránkách tohoto e-booku jsem se zaměřila na paragrafy, od založení blogu do e-booku zdarma.

 Je jich samozřejmě daleko více, ale o tom budou další e-booky.

0 podnikatelů
si stáhlo e-book

 

Zde vložte své jméno a adresu, kam vám máme e-book poslat.

Po úvodní sérii e-mailů, vám budu asi jednou za 14 dní posílat články a tipy s tématikou daní a paragrafů. Přečtěte si více o tom, jak nakládám s vašimi údaji

Váš e-mail je u mne jako v bavlnce, nebudu vám posílat spam, protože to také nemám ráda.

Co řekly první čtenářky?

Shrnutí povinných náležitostí v tomto e-booku, je prostě bomba! Neplýtvá se slovy, ale je jasně a srozumitelně vyjádřeno vše, co musíte splnit, pokud chcete nabízet e-booky (či jiné elektronické dokumenty) ke stažení zdarma nebo je prodávat. A vůbec nezáleží na tom, zda už máte ŽL a jste podnikatel, nebo zatím nepodnikáte, či jste dokonce právnická osoba. V tomto e-booku najdete vše přehledně, stačí si jen jednotlivé povinnosti zkontrolovat, zda vše máte uvedeno na správných místech a správným způsobem. Přestože podnikám na internetu už 6 let, díky tomuto e-booku jsem zjistila, že při změně e-mailového poskytovatele jsem opomněla uvést jednu konkrétní větu do patičky e-mailů, které posílám své databázi. Napraveno a už mi nehrozí tučná pokuta. Fakt doporučuji si tento e-book stáhnout a vše si zkontrolovat.

Veronika MašínováAutorka projektu Virtuální škola podnikatelské samostatnosti

I když je e-book o paragrafech, daních a povinnostech, je napsaný zábavnou formou. Lehce stravitelný i pro začínající podnikatele, kteří se se zákony seznamují. Škoda, že jsem neměla tyto informace pohromadě, když jsem začínala, ušetřila bych hodiny času, nervů i peněz. Mít tento e-book se vyplatí, máte vše potřebné na jednom místě, stačí si ho stáhnout, přečíst a hned doplnit to, co vám na webu chybí. Já už mám splněno, a co vy?

Ivana SáčkováUmí vyškolit prodejce, aby bylí skvělí a práce jim byla zábavou.