Warning: Undefined array key "icon" in /data/web/virtuals/127451/virtual/www/domains/agendasnadhledem.cz/wp-content/themes/mioweb3/modules/visualeditor/elements-print.php on line 2724

Warning: Undefined array key "icon" in /data/web/virtuals/127451/virtual/www/domains/agendasnadhledem.cz/wp-content/themes/mioweb3/modules/visualeditor/elements-print.php on line 2724
Plážová agenda | agendasnadhledem

VIP Agenda on-line podnikatele 

 

Provedeme vás nutným papírováním, přímo v rukavičkách.

...jaké by to bylo krásné,

kdybyste se mohli soustředit na své podnikání a nemuseli řešit papíry

Vytvořila jsem pro vás program, který je koncipován jako dlouhodobý kurz.

Jmenuje se zatím pracovně VIP agenda on-line podnikatele a jeho cílem je, abyste se udrželi "déle ve hře".

Aby vás papírové starosti všedního dne nestáhly z vašich nadoblačných výšin, a vy se mohli nerušeně věnovat své tvorbě a plnit si své sny.

Jeho náplní je,  naučit vás postupně zvládnout vaši plážovou nebo on-line agendu tak, aby většina z vás, sama na počátku roku 2017 vyplnila  své daňové přiznání.

A samozřejmě i ty papírové radosti v průběhu roku.

Pokud si přesto nebudete jistí, je zde tým odborníků, kteří vám s tím, za cenu příjemnou pomohou.

 

 

Toto je obchodní šetření, zda je o kurz zájem. 

 

Je náročný nejen časově, ale i odborně a finančně.

Pro tvůrce a tým.

Nicméně jsem si opravdu jistá, že bude extra přínosem pro vaše podnikání. 

Hodně přinese v porovnání s tím, co odnese.

Jeho cena je 300 Kč měsíčně

 3600 Kč na jeden rok.

Ať to víte hnedle bez  okolků. Tak, a teď už jen samá pozitiva.

Slevy viz otázky ve spodní části.

Pokud se nenajde dosti zájemců, jen utřu slzu, a budu se nadále věnovat prokrastinci, práci v rodinné firmě, péči o rodinu, tanci, vínu, mládencům a zpěvu. 

 

Co získáte?

Program VIP agenda on-line podnikatele není zdarma. Jeho cena je v základní verzi 

300 Kč měsíčně

to jest 3600 Kč na 1 rok. 

Posuďte, co získáte

 • Přehled ve více oborech, zaměřený na on-line podnikání v České republice
  Pro obory on-line podnikání e-booky a on-line kurzy (ne e-shopy) Okruhy- živnosti, právo, daně, účetnictví, ale i jak odměňovat své spolupracovníky
 • Aktuální informace
  Znáte to, předpisy a zákony se jednak stále mění, ale i vy podnikatelsky rostete. Navíc chcete být v klidu, buď na pláži nebo v obýváku a spokojeně ladit e-booky nebo kurzy. A ne stále studovat, tu nudu kolem.
 • Mozkový trust
  Nekupujete si rady jednoho odborníka. Bude vám pomáhat celá řada chytrých hlav. V záloze jsou skvělí účetní, šikovná a skvělá právnička. Pečlivá mzdová účetní (kdyby náhodou i na zaměstnance došlo)
 • Odborníci vám rozumí
  Toto je naprostá bomba. Lidé, kteří vám budou s podnikáním pomáhat, mluví vaší řečí a rozumí vám. Na světě chodí mraky báječných účetních, ale ne každá, vlastně málokterá, ví co je to ten zatracený e-book, proč proboha využíváme facebook, proč se tak radujeme, když cinkne FAPI, nebo když dělá pěkné... (vlny, však víte)
 • Členská sekce
  Na základě svých zkušeností s e-booky, jsem zvolila luxusnější provedení a to členskou sekci. Jednak ji nezaložíte, bude lehce aktualizovatelná, dobře se v ní hledá.
 • Celoroční péče
  Tedy střídavá péče. Protože nás bude víc, bude mít vždy někdo "službu", aby se váš dotaz vyřešil. Přesto mějte na paměti, že papírování není první pomoc, a že nejde o život!
 • Bonusy
  Občas vám dofoukneme duši, nějakým tipem, jak vylepšit podnikání.
 • Webináře
  To je moje oblíbená parketa. Již v listopadu bude webinář, jak si uspořádat daně, aby PĚKNĚ vycházely. Po konci roku, nebo v březnu, to dělají jen amatéři. Vy budete mít jasno, daleko dříve. Další webinář, jak vyplnit daňové přiznání bude v únoru.
 • Možná ušetříte
  Většina z vás ušetří za daňové přiznání.

Nějaké dotazy?

 • Proč jsem kurz vymyslela?
  Protože čtu diskuze na FB, a vím jaké máte s papírování starosti. Protože, jsem na téma daní pořádala webinář zdarma, a tam jsem získala cenné zkušenosti jak to dělat nejde. Ale také jsem přišla na způsob jak to dělat jde.
 • Ty informace si mohu najít na internetu
  Na internetu je opravdu přehršel informací, a také svoboda slova. Někdy je těžké si z těch informací vyfiltrovat, co je pravda a co ne. v mém programu je užší fokus, tedy zejména e-booky, on-line kurzy, kurzy a konzultace. Nicméně můžeme postupně zpracovat další témata.
 • Ty informace si mohu najít v členské sekci PZP
  Některé informace najdete v bonusech. Kurz však řeší jinou problematiku. Nepojme celou šířku záběru podnikatele na internetu. Například problematika daní, je tam naprosto bravurně zpracovaná odborníkem přesně dle zákona, který však nezná své klienty. Kulantně bych řekla, že ne všichni info-podnikatelé jsou v prvním roce v plusu. To vím já, a můj hvězdný tým účetních. Tedy je nutné znát nejen zákony, ale i lidi.
 • Proč je tak drahý?
  Protože pracuji s experty, a za jejich práci a čas jim budu platit. Za cenu kurzu byste si mohli dovolit maximálně dvě hodiny s expertem. Například právní služby stojí kolem 1800-2000 Kč za hodinu bez DPH. Jedná se o to, že větší skupina lidí si může zaplatit lepší služby. Budeme mít tedy průběžně aktualizované např. obchodní podmínky. Cena kurzu je obdobná jako zpracování jednoho daňového přiznání, včetně příloh. Většina z vás, toto zvládne po kurzu zcela samostatně.
 • Proč není kurz zdarma?
  Každý článek bude mít autora a někoho, kdo jej zkontroloval. Také střídavá péče odborníků bude honorována.
 • Nemohu si jej dovolit, je příliš drahý
  Ano, kurz je určen pro lidi, co to se svým podnikáním myslí vážně. Cena 3 600 Kč, je v přepočtu 300 měsíčně, a sami si zvažte, zda vám vaše podnikání stojí za to, abyste využili široké podpory expertů. Osobně jsem se přesvědčila že péče v jiných oborech je dražší. Například v jistém MLM byznysu, se účtuje za podporu 1000 Kč měsíčně. Mají jeden doklad na příjmy měsíčně a nějaký ten účet za kancelářský papír, školení, příspěvek na kancelář a náklady na své auto. Na daňové přiznání jsou pak najaty studentky ekonomické školy. V našem případě cena není vysoká, a bude se časem zvyšovat.
 • Teď na kurz nemám náladu, papíry budu řešit až začátkem roku 2017
  Do kurzu lze vstoupit i kdykoliv později, je možné, že se vám může do té doby přihodit z neznalosti nějaká nemilá příhoda, která vás bude stát i větší peníze než je cena kurzu. Také daňová optimalizace v pravý čas, vám může ušetřit pěkné peníze.
 • Slevy budou
  Při roční platbě předem je cena 3000 Kč. Při dvou splátkách bude částka 2*1800 Kč. Pokud se kurz pro malý počet účastníků neuskuteční, peníze vám vrátím.

Kdo bude ladit odborné texty

Monika Bakešová

avokátka

Hana Pavlasová dříve Alexová (toto je horká novinka od 11.6.2016)

účetní

Zdeněk Balcar

Účto, daně

Marta Veselá

autorka projektu a váš průvodce světem daní

Reference

Třeba bude první právě ta vaše.